Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vývojové trauma

23. 05. 2023 @ 18:00 - 20:00

400Kč

ANOTACE

Vývojové trauma je termínem, se kterým přichází Bessel van der Kolk. Jakým způsobem vstupuje vývojové trauma do našich životů? V jakých formách se s ním můžeme potkávat? Jak vypadá takový dospělý člověk, který si s sebou nese traumatické zkušenosti? Znáte ty věty, kdy dospělý řekne dítěti/dospívajícímu/mladému dospělému – „ale, prosím tě, jaké ty můžeš mít starosti!“? Přijďte si popovídat právě o tom, jaké dětská duše může mít starosti, co může být traumatogenní a co si mladý dospívající s sebou může nést do dospělého života za prožitky.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Mgr. Klára Záplatová

Mgr. Klára Záplatová je absolventkou katedry psychologie FF UK, kde nadále setrvává v doktorském programu a jako přednášející vyučuje téma traumatu. Absolvovala hlubinně-dynamicky orientovaný výcvik v Rafael Institutu, který se tematicky věnuje prevenci a terapii psychotraumatu. Aktuálně pracuje jako psycholožka a terapeutka v klinické praxi.

CÍLOVÁ SKUPINA

Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky.

CÍL PŘEDNÁŠKY

Cílem přednášky je seznámení s tématem vývojového traumatu, jakým způsobem vstupuje do našich životů a v jakých formách se s ním můžeme potkávat.

REGISTRACE

Pro registraci se, prosíme, přihlaste e-mailem na vcpaluba@gmail.com

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Podrobnosti

Datum:
23. 05. 2023
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
400Kč

Pořadatel

Johanka
Telefon:
605 546 653
E-mail:
palubaprednasky@gmail.com

Místo konání

Paluba
Bruselská 266/14, 2. patro
Praha 2, 120 00 Česká republika
+ Google Mapa