Načítám Akce

« Všechny Akce

Mindfulness v péči o sebe a o vztahy

28 března @ 18:00 - 20:00

500Kč

ANOTACE

O mindfulness přístupu je napsáno mnoho knih, jeho benefity na duševní zdraví a wellbeing jsou prokázány řadami studií, o mindfulness je možné přednášet a diskutovat. Největší benefity a porozumění nacházíme ale v samotném ochutnávání, praktikování a rozvíjení mindfulness. Proto během workshopu budeme všímavost (mindfulness) hlavně ochutnávat, prožívat a prociťovat. Téma si představíme stručně i teoreticky – definici, principy, benefity, možnosti rozvoje všímavosti jak v osobním životě, tak ve vztazích s lidmi (osobních i profesních). Můžete se těšit na ochutnávky základních technik rozvoje všímavosti, jak je nabízejí klasické výzkumy ověřené programy snižování stresu pomocí všímavosti vedené trauma – senzitivním způsobem. Představíme si možná rizika. Bude prostor na Vaše dotazy a diskuzi.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Mgr. Hana Langová

Mgr. Hana Langová pracuje v organizaci podporující osoby ohrožené domácím násilím v pozici psychoterapeutky, ve vlastní psychoterapeutické praxi (Psychoterapie Praha 8), kde se zaměřuje na individuální terapii a využití relaxačních a mindfulness technik a jejich potenciálu v práci s emocemi a se stresem. Rozvíjení všímavosti (mindfulness) využívá jako nástroj duševní hygieny přes 7 let. Nabízí kurzy rozvoje všímavosti v rámci projektu Mindfully. Vede kurzy pro rodiče zaměřující se na zdravý rozvoj dětí pomocí Montessori pedagogiky a vědomého rodičovství.

CÍLOVÁ SKUPINA

Workshop je určen pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky.

CÍL PŘEDNÁŠKY

Cílem workshopu je stručné teoretické seznámení s technikou mindfulness. Také se můžete se těšit na ochutnávky základních technik rozvoje všímavosti, jak je nabízejí klasické výzkumy ověřené programy snižování stresu pomocí všímavosti vedené trauma – senzitivním způsobem.

REGISTRACE

Pro registraci se, prosíme, přihlaste přes formulář REGISTRACE

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Podrobnosti

Datum:
28 března
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
500Kč

Pořadatel

Johanka
Telefon:
605 546 653
E-mail:
palubaprednasky@gmail.com

Místo konání

Paluba
Bruselská 266/14, 2. patro
Praha 2, 120 00 Česká republika
+ Google Mapa