Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Sexualita a parafilní preference – zrušeno

06. 06. 2023 @ 18:00 - 20:00

400Kč

ANOTACE

Co to jsou parafilní preference? Jaké mýty kolem nich stále mezi laickou i odbornou veřejností panují? Kolik lidí v ČR uvádí, že je vzrušuje něco nestandardního? Kdy je to problém? Jakým způsobem s tím jde a nejde terapeuticky pracovat? To a mnohem více se dozvíte na přednášce Filipa Šinknera.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Mgr. Filip Šinkner

Filip Šinkner vystudoval psychologii na FF UK a pracuje pro Národní ústav duševního zdraví a Sexuologický ústav VFN. Absolvoval výcvik v Berlin Dissexuality Therapy a různá školení od Stockholmu po Tel Aviv. V rámci své profese se věnuje krizové intervenci, poradenství a individuální a skupinové terapii pro lidi s parafilními preferencemi a jejich blízké. Při přednáškách až příliš rád používá výplňová slova a nejraději na přednášení má dotazy z publika.

 

CÍLOVÁ SKUPINA

Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky.

 

CÍL PŘEDNÁŠKY

Cílem přednášky je seznámení s tématem parafilních preferencí – jak se s nimi dá terapeuticky pracovat, v jakém momentu představují problém a jaké mýty jsou s nimi spojeny.

 

REGISTRACE

Pro registraci se, prosíme, přihlaste e-mailem na vcpaluba@gmail.com

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Podrobnosti

Datum:
06. 06. 2023
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
400Kč

Pořadatel

Johanka
Telefon:
605 546 653
E-mail:
palubaprednasky@gmail.com

Místo konání

Paluba
Bruselská 266/14, 2. patro
Praha 2, 120 00 Česká republika
+ Google Mapa