Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Základní techniky Pesso Boyden

20. 09. 2022 @ 18:00 - 20:30

500Kč

ANOTACE

Předmětem přednášky je seznámení s moderním psychoterapeutickým směrem Pesso-Boyden System Psychomotor (PBSP), jeho teoretickým i praktickým přístupem k léčení. Součástí workshopu budou 2-3 jednoduchá prožitková cvičení, a to individuální a ve dvojicích, která budou dokumentovat některé postupy užívané při výcviku PBSP či ve skupinové terapii. Další částí bude objasnění teoretické báze PBSP přístupu včetně stručné edukace, jak PBSP rozumí osobnosti a jejímu vývoji. Budeme se zabývat jak tím, co jako bytosti potřebujeme a očekáváme tak tím, čím a jak jsme v průběhu života frustrováni. Poté přijde popis a vysvětlení, jak PBSP terapeuticky postupuje v léčení lidského utrpení (včetně případné následné diskuse).

 

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

PhDr. Kobrle Lubomír

Studium jednooborové psychologie na FF UK, specializace klinická psychologie.

Ukončení v r.1983. Rigorosum v r.1985.  Po ukončení studia participace na výzkumech nechtěných dětí (ILF – doc.Matějček). V letech 1990-91 manželský poradce a skupinový terapeut v MPP Praha. Stejný druh práce v MPP Kladno. Od r.1997 psycholog v krizovém centru RIAPS a na lince důvěry tamtéž. Nyní psycholog se soukromou praxí. Vnedávné minulosti lektor více kursů zaměřených na krize, traumata, krizovou intervenci, agresivitu a manipulace. Spoluautor publikace Krizová intervence (Portál 2002) a několika účelových odborných článků (v Děti a my apod.)

Výcviky:

výcvik v systemické terapii

výcvik v transakční analýze

výcvik v ericsonovské hypnoterapii

výcvik v integrativní práci s tělem a dechem

výcvik v transpersonální a spirituální psychologii

výcvik v Pesso-Boyden psychomotorické terapii

 

CÍLOVÁ SKUPINA

Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, adiktology, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky.

 

CÍL PŘEDNÁŠKY

Workshop vám představí moderní psychoterapeutický směr Pesso-Boyden System Psychomotor (PBSP) a jeho teoretický i praktický přístup k terapii.

 

REGISTRACE

Pro přihlášení, prosíme, pošlete email s vybranou přednáškou na email vcpaluba@gmail.com.

 

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Podrobnosti

Datum:
20. 09. 2022
Čas:
18:00 - 20:30
Cena:
500Kč

Pořadatel

Marketa
Telefon:
+420 730 541 947
E-mail:
vcpaluba@gmail.com

Místo konání

Paluba
Bruselská 266/14, 2. patro
Praha 2, 120 00 Česká republika
+ Google Mapa