Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vztah a jeho konečnost

6 prosince @ 18:00 - 20:00

400Kč

ANOTACE

,,Jsme vztahové bytosti, do vztahů se rodíme.“ Vztahovost jako jedna ze základních charakteristik našeho bytí. Současná doba nám přináší otevřené možnosti redefinovat vztahy a vést diskuzi nad tématy, která byla v minulosti vnímána jako ustálená. Oblast vztahů a vztahovosti obecně je tématem, které je tu s námi od nepaměti a zároveň je tématem zcela aktuálním. Posluchači jsou zváni k přednášce věnované tématu konečnosti ve vztazích. Toto téma bude nahlíženo jak z obecně psychologické roviny, tak také z poznatků z klinické psychoterapeutické praxe. Přednáška je určena všem, kteří mají chuť otevřít se dialogu o vztazích. Cílem přednášky je podpořit diskuzi o vztazích, vystoupit z tradičních pohledů a přístupů. Odborníkům nabídne možnost k  zamyšlení, jak se vztahovostí pracovat v klinické psychoterapeutické praxi. Přednáška bude věnována tématu budování a také ukončování vztahů.

 

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Mgr. Věra Zika

Mgr. Věra Zika vystudovala jednooborovou psychologii na PVŠPS. Absolvovala výcvik v daseinsanalytické psychoterapii a výcvik v daseinsanalytickém výkladu snu. Má za sebou několikaletou zkušenost s prácí s lidmi s poruchou osobnosti, primárně v terapeutické komunitě. Ve své praxi má zkušenosti s dialekticko-behaviorální terapií (DBT). Kromě toho má také zkušenosti s prací s mladistvými, lidmi s mentálním/fyzickým/kombinovaným handicapem a nějakou dobu pracovala v oblasti postpenitenciární péči. V současnosti pracuje v ambulanci klinické psychologie a psychoterapie ve Varnsdorfu. Kromě toho se aktuálně věnuje projektům na podporu a integraci uprchlíků z Ukrajiny.

 

CÍLOVÁ SKUPINA

Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky.

 

CÍL PŘEDNÁŠKY

Cílem přednášky je seznámení s tématem vztahovosti, konkrétně s tématem budování a také ukončování vztahů,  podpořit diskuzi o vztazích a vystoupit z tradičních pohledů a přístupů. Odborníkům nabídne možnost k  zamyšlení, jak se vztahovostí pracovat v klinické psychoterapeutické praxi.

 

REGISTRACE

Pro registraci se, prosíme, přihlaste přes formulář REGISTRACE

Děkujeme a těšíme se na setkání.

Podrobnosti

Datum:
6 prosince
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
400Kč

Pořadatel

Johanka
Telefon:
605 546 653
E-mail:
palubaprednasky@gmail.com

Místo konání

Paluba
Bruselská 266/14, 2. patro
Praha 2, 120 00 Česká republika
+ Google Mapa