Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Testovaci seminar pro Kompass

14. 09. 2022 @ 08:00 - 17:00

400Kč

⚓REGISTRACE 👉 https://terapeutickypristav.cz/udalost/zvyky-a-navyky/

 

⚓ ANOTACE:

Workshop se věnuje zvykům, návykům i zlozvykům. V různých fázích svého života jsem se snažil něco užitečného začít dělat např. začít běhat, zhubnout, víc číst, naučit se další cizí jazyk nebo jsem se naopak snažil spoustu věcí přestat dělat např. trávit na mobilu míň času, přestat si kousat nehty, nehrát tolik počítačové hry. Chvíli jsem vydržel, ale nakonec jsem vždy přestal a vrátil se do „normálu“. Jednoho dne jsem objevil knížku Atomic Habits a tak mě zaujala, že jsem se o toto téma začal zajímat detailněji a začal o tématu studovat různé materiály. Ono lidí, kteří mají načtenou teorii je nespočet, proto jsem se rozhodl zkusit nasbírané poznatky přenést do praxe. A tak už po několikáté jsem se vrhnul do boje se svými návyky. Nešlo to všechno hned jako po másle a dělal jsem spoustu chyb, ale překvapivě se mi některé věci povedly začít dělat a některé jsem dělat přestal. Po dvou letech testování a velkého zájmu mých blízkých a kamarádů jsem se rozhodl, že by bylo zajímavé udělat na podobné téma nějaký workshop. V Česku jsem podobný workshop neviděl a je to téma, které podle mě, speciálně v dnešní době, řeší spousta lidí.

 

⚓ PŘEDNÁŠEJÍCÍ: Jakub Marek Štěpán

Přednášející žije v Praze, kde studoval i vysokou školu. Pracuje v oblasti marketingu, kde se neustále snaží rozvíjet možnosti společnosti a nacházet nové možnosti na trhu. Dále se věnuje se koučinku, kdy se snaží vést své klienty k sebepoznání, naslouchání a hledání nových úhlů pohledu.

 

⚓ PRO KOHO PŘEDNÁŠKA JE?

Přednáška je určena pro psychoterapeuty, psychology, pracovníky v sociálních službách, pedagogy, adiktology, pracovníky ve zdravotnictví, studenty a zainteresované laiky

 

⚓ CO SI Z PŘEDNÁŠKY ODNESETE?

Cílem semináře je pochopit principy zvyků a nalezení způsobů jak se vymotat z cyklu neustálého začínání a nezdarů. Představení podpůrných prostředků při reorganizaci zvyku a případných rizik.

 

⚓ JAK SE PŘIHLÁSIT?

Pro přihlášení, prosíme, pošlete email s vybranou přednáškou na email vcpaluba@gmail.com.

 

Více najdete zde 👉 https://terapeutickypristav.cz/udalost/zvyky-a-navyky/

Přednáška se koná 28.6. v 18.00 v Terapeutickém přístavu.

Adresa: Bruselská 14, Praha 2 – Vinohrady

Vstupné: 400 Kč

Kapacita: 10 osob

 

⚓REGISTRACE 👉 https://bit.ly/…/terapeutickypristav.cz/udalost/prednaska/

Podrobnosti

Datum:
14. 09. 2022
Čas:
08:00 - 17:00
Cena:
400Kč
Rubrika Akce: